Hakkımızda

Meyvelidusler.com ailesi olarak bizler, gıda sektöründeki uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyle 2018 yılından itibaren birbirinden farklı ve güzel tasarımlarla meyve sepetleri hazırlayarak hediyeleşme geleneğine yepyeni bir soluk getirdik.
 

Kalite ve hijyen koşullarından hiçbir taviz vermeden, değerli müşterilerimize eşsiz tasarımlarla birbirinden lezzetli meyve sepetleri hazırlıyor ve yaşamın her anında müşterilerimizin özel günlerine mutluluk katıyoruz.
 

Meyvelihediye.com isimli e-satış portalımızda yer alan meyve sepeti, kek ve truffle sepetleri tasarımlarımız, sipariş üzerine günlük taze meyveler ve GDO içermeyen birinci sınıf doğal hammaddeler kullanılarak hazırlanıyor, görselliği ve tazeliği korunarak 5 saatten az bir sürede İstanbul’un her noktasında sevdiklerinize ulaştırılıyor.
 

KAYSERİ / Melikgazi ilçesinde kurulan ilk şubemiz ile dağıtım ağımızı her geçen gün daha da genişliterek hizmet vermeye devam edeceğiz.
 

Doğum günü, Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi pek çok özel günde sevdiklerinizi mutlu edecek tasarımlar hazırladığımız gibi, ailenize yeni katılan bebeklerin annelerine ya da bir yakınınızın hastane ziyaretine de harika lezzetler göndererek eşsiz lezzetlerimizle tebrik ve geçmiş olsun dileklerinizi sunmanıza imkan sağlıyoruz.
 

Yeni işe başlayan veya terfi eden yakınlarınız ya da kırdığınız için özür dilemek istediğiniz arkadaşınız için de hazırladığımız meyve sepeti tasarımlarımızı bir de dileğiniz mesajı yazabildiğiniz birbirinden farklı şekillerdeki mesajlı kurabiyeler ve her özel güne uygun rengarenk balonlarla zenginleştiriyoruz. Size sadece www.meyveliduslercom adresimizden dilediğiniz ürünü seçmek kalıyor.